Diafon Sistemleri

Diafon Sistemleri

Firmamız Görüntülü ve Diğer Diafon Sistemleri konusunda sizlere uygun fiyatlarla, farklı ürünler ile kaliteli ve profesyonel hizmet vermeği amaçlamaktadır. Apartman Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulanan görüntülü diafon ve apartman konuşma sistemleri ürünleridir. Apartman diafon sistemleri ortak tesisat üzerinden kurulumu ve montajı yapılan ve her daire için ayrı ayrı seçilebile görüntülü apartman konuşma sistemleridir.Apartman Diafon sistemi satınalmadan önce marka, model ve ihtiyaçlarına göre uygun ürün seçeneklerimizi apartman diafon sistemleri kategorisinde bulunan ürünlerimizden seçebilir ve tercih edebilirsiniz. Apartman diafon sistemi ürünlerinde kaliteli ve servis ağı ile satış ve kurulum hizmeti vermektedir. Firmaların apartman diafon sistemi çeşitleri için linklerimizi tıklayarak teklif alabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi sorabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ NEDİR ?

Görüntülü diafon sistemleri ile bundan böyle evinizde apartmanınızda daha fazla güvenliği hissedeceksiniz. Eskiden sesli diafon sistemleri ile kapnıza gelen kişinin kimliğini sorarak öğreniyor ve buna göre kapımızı açıyorduk gelen kişinin gerçekten adını söylediği kişi olduğunu bilebiliyormuyduk? Tabiki hayır. Kapımızı çalan ve diafondan konuştuğumuz kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verebilecek bir kişi olduğunu tespit etmemize imkan yoktu. Günümüz teknolojisinde ise görüntülü diafon sistemleri sayesinde kapımımızı çalan kişinin hem sesini hemde görüntüsünü görebilme imkanına sahip olmaktayız. Günümüzde fiyatlarıda gayet makul seviyelere inan görüntülü diafon sistemleri artık her yerde rahatlıkla kullanılabilen sistemler haline gelmiştir.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİNDE HANGİ MARKALAR VARDIR ?

Görüntülü diafon sistemlerinde markadan markaya ve aynı markada farklı modellerde birbirinden farklı özelliklere sahip diafon sistemleri bulunmaktadır. Görüntülü diafonun fiyatına göre sahip olduğu özelliklerde buna paralel olarak artmaktadır.Günümüzde ençok kullanılan görüntülü diafon sistemi markaları şunlardır. ,Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri,Mas İnterkom Görüntülü Diafon Sistemleri,Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri,Audio Görüntülü Diafon Sistemleri,Nade Görüntülü Diafon Sistemleri vb. markalardır.Görüntülü diafon sistemleri görüntü çeşidine göre siyah beyaz ve renkli sistem olmak üzere iki türlüdür.Renkli görüntülü diafon sistemlerinde görüntüleri renkli izleyebilme imkanına sahip olabiliriz fakat renkli diafon sistemlerinin fiyatları diğer siyah beyaz sistemlere göre daha pahalıdır.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ KURULUMU NASIL YAPILIR ?

Görüntülü diafon sistemleri,binanızın keşfi yapılıp uygun malzeme ve ürünler seçilir,daha sonra eğer kablo tesisatınız yeni ve kullanılır ise kablo değiştirmeden daire içindeki monitörler bağlanır ve sistemin çalışması sağlanır.Eğer kablo tesisatınız eski ise ilk etepda kablo değiştirilir ve daha sonra daire içi monitörler bağlanır.Hiçbir diafon markası diğer bir marka ile aynı sistem üzerinden çalıştırılamaz.Çünkü sistemde kullanılan kablo ve enerji farklılıkları buna izin vermez.Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ BAĞLANTI ŞEMALARI

Görüntülü diafon sistemleri bağlantı şemaları en yakın zamanda yüklenecektir.Daha detaylı bilgi için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ KABLOSU

Görüntülü diafon sistemleri kabloları genellikle CCTV 4+1,DT8,CAT5 veya CAT6 olarak değişmektedir.Veya kurulacak markanın üretmiş olduğu kablo kullanılabilinir.Genellikle az daireli binalarda kullanılacak kablo çok bi problem olmaz.Ama çok katlı ve çok daireli binalarda kaliteli ve iyi kablo kullanmak hem görüntü hemde ses kalitesi için iyi olacaktır.

EN İYİ GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ HANGİSİDİR ?

En iyi görüntülü diafon sistemi binaya veya siteye kurulmuş ve sağlıklı çalışan bir diafon sistemidir.Burda şu çok önemlidir,keşif zamanında yapılacak olan sistemin sizin istekleriniz doğrultusunda markası ve modeli belirlenmesi.Kullanılacak kablo belirlenmesi ve iyi bir montaj sonrası sağlıklı çalışmayacak bir marka yoktur.Yeterki binanıza uygun malzeme seçilebilsin.Bu noktada keşif için gelen ekip bilgisi çok önemlidir.