Kurumsal

Kurumsal

Rüstem ARİFOĞULLARI tarafından 1968  Yılında Şelale Elektrik olarak ticari hayatına başlamış olan firmamız, yeni kimliği ile 1989 Yılında Bursa’da  Başlamıştır. 1998 Yılında Orhan ARİFOĞULLARI tarafından Bursa bölgesinde elektrik sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

Oluşan talepler doğrultusunda Tesisat Taahhüt, Aydınlatma Otomasyonu, Orta Gerilim, Akıllı Ev Otomasyonu, OG-AG ve Trafo alanında hizmet vermektedir.

İş disiplini,teknolojik gelişimi ve insan kaynaklarını ön planda tutarak performans ve kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltti.

Misyon

Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.

İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

Vizyon

Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.

Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.

Değerlerimiz

İnsan ve Çevre Odaklıyız.

Rekabetçiyiz.

Kalite Önceliğimiz.

Tutkuyle Çalışırız.

Söz Verip Başarırız.